Budynek w tle
Październik w Nowej Częstochowie
Strzałka Poprzedni Następny Strzałka

Budowa

czwartego etapu

Trwa już budowa czwartego etapu inwestycji Nowa Częstochowa. Właśnie trwa przygotowanie wykopu pod fundamenty czwartego z sześciu budynków, które tworzyć będą osiedle Nowa Częstochowa. To inwestycja realizowana przez Nowa Deweloper w dzielnicy Parkitka, w pobliżu ulic Okulickiego i Poleskiej.

Budowa osiedla wystartowała w styczniu 2021 roku.
Postępy prac są spektakularne. W ciągu dziesięciu miesięcy budowa pierwszego budynku – oznaczonego jako A2 – sięgnęła już czwartego poziomu. Budowa budynku A jest już na trzeciej kondygnacji. Stawiamy już też ściany w trzecim budynku (nazwanym B). Pod koniec października ruszyliśmy z pracami przy bloku A1. – Trwają roboty ziemne, abyśmy mogli rozpocząć wylewanie fundamentów – mówi Oliwia Zalas, inżynier budowy.

Mieszkania w sprzedaży
Sprzedaż mieszkań prowadzona jest w każdym z budynków, które są w budowie – czyli dla czterech z sześciu, które w sumie powstaną na osiedlu Nowa Częstochowa. Zainteresowanie inwestycją jest duże. 2/3 mieszkań wypuszczonych do sprzedaży jest sprzedana lub w rezerwacji. W każdym z budowanych bloków są jednak jeszcze mieszkania, które czekają na właścicieli. To przede wszystkim przestronne i funkcjonalne lokale w metrażu od 60 do 92 metrów kwadratowych, z pomieszczeniami, które zagwarantują intymność mieszkańcom oraz przestrzenią wspólną (salonem z aneksem kuchennym), w której płynąć może życie rodzinne.
Szczegółowa lista mieszkań dostępna jest na stronie inwestycji

Kontakt z doradcą ds. sprzedaży mieszkań osiedla Nowa Częstochowa
Najlepiej jednak skontaktować się z doradcami ds. sprzedaży mieszkań osiedla Nowa Częstochowa, którzy są do Państwa dyspozycji:
Karolina Kępka – 793 070 333
Agnieszka Kutak – 798 574 444
Jakub Sośnica – 798 576 666
Oskar Krawczyk –796 578 666

 

Nowa Częstochowa cztery etapy inwestycji w realizacji bg
Widok z 4 piętra budynku A2 na osiedlu Nowa Częstochowa bg
 bg
Garaż podziemny w budynku A2 na osiedlu Nowa Częstochowa bg
Nowa Częstochowa - panorama bg
Inwestycja Nowa Częstochowa trwa budowa czterech z sześciu budynków bg
Nowa Częstochowa na korytarzach budynku A2 bg
Nowa Częstochowa fundamenty pod budynek B bg
Wykop pod fundamenty budynku A1 na osiedlu Nowa Częstochowa bg
 bg
Nowa Częstochowa trwa budowa osiedla bg
Nowa Częstochowa bg